Firma budowlana Aleksandrów Łódzki

Gips-Service

Gips-Service jest firmą remontowo-budowlaną działającą w Aleksandrowie Łódzkim i całym województwie łódzkim. Naszą cechą charakterystyczną jest wieloletnie doświadczenie w usługach remontowych i budowlanych, które świadczymy dla obiektów przemysłowych, komercyjnych, usługowych, placówek opieki zdrowotnej, jednostek budżetowych oraz budynków jedno- i wielorodzinnych. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Firma budowlana Aleksandrów Łódzki

Nasza firma oferuje swoje usługi w Aleksandrowie Łódzkim oraz okolicznych miastach. Specjalizujemy się w organizacji, projektowaniu i koordynacji prac, dostawie materiałów, zastępczym inwestorze, wykonawstwie remontów, prac budowlanych i instalacyjnych, a także ogólnym wykonawstwie kontraktowym. Nasze usługi są skierowane zarówno do nieruchomości jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Obejmują one remonty mieszkań oraz domów.

0 +

lat doświadczenia

Firma budowlana Aleksandrów Łódzki - Oferta

Nasza oferta skierowana jest do klientów biznesowych. Podejmujemy współpracę w zakresie świadczenia kompleksowych usług remontowo-projektowo-budowlano-instalacyjnych.

Dlaczego Gips-Service?

Gips-Service to długoletnia praktyka, wspierana przez wiedzę, która pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, tak aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta oraz inwestora. Posiadamy wiele referencji i certyfikatów, które są dowodem naszej pełnej profesjonalizmu. Nasza misja polega na świadczeniu kompleksowej i merytorycznej obsługi, usług wysokiej jakości oraz terminowych prac budowlanych i remontowych. Satysfakcja klienta to najlepsza nagroda jaką możemy otrzymać po wykonaniu naszych usług, co motywuje nas do kontynuowania pracy oraz poprawy jakości wykonywanych zadań.

Profesjonalny sprzęt

Do naszych prac remontowo-budowlanych wykorzystujemy wyspecjalizowany sprzęt w tym ładowarki teleskopowo obrotowe.

Wysoka jakość usług

Najbardziej wymagające zlecenia stanowią dla nas wyzwanie których jesteśmy gotowi się podjąć.

Gwarancja

Każda inwestycja przeprowadzona przez nas jest objęta gwarancją na wykonane prace, a także na wykorzystany sprzęt i materiały.

Terminowość

Zapewniamy, że wszystkie nasze prace są wykonane na czas, bez opóźnień.

Odtwórz wideo

Firma remontowo-budowlana Aleksandrów Łódzki

Bezpieczeństwo

Decydując się na współpracę z Gips-Service w Aleksandrowie Łódzkim, masz pewność obsługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Dla nas kluczowe jest utrzymanie dobrej relacji z każdym inwestorem.

Jak wygląda współpraca?

Nasza oferta obejmuje usługi remontowe i budowlane, takie jak: prace projektowe, uzyskiwanie ważnych decyzji o pozwoleniu na budowę, wykonywanie prac budowlanych i instalacyjnych, dopuszczenie obiektu do użytku oraz przekazanie gotowego obiektu Inwestorowi. Przywiązujemy dużą wagę do ścisłego nadzoru nad każdym etapem pracy.

Projektowanie

W procesie projektowania uwzględniamy stworzenie koncepcji, wykonanie bardzo szczegółowego projektu budowlanego oraz otrzymanie ostatecznej decyzji dotyczącej budowy.

Realizacja procesu budowlanego

Realizacja procesu budowlanego: wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych na podstawie wykonanego projektu budowlano-instalacyjnego z użyciem najlepszych materiałów. Dostarczenie dokumentacji as-built Inwestorowi, wraz z niezbędnymi pomiarami, zatwierdzeniami, certyfikatami dla wbudowanych materiałów i urządzeń.

Oddanie do użytkowania

Przeprowadzamy kompleksowy proces akceptacji budynku, który kończy się przekazaniem inwestorowi prawomocnej decyzji o użyciu. Pozwalamy na użytkowanie nowo wybudowanego budynku.

Gips-Service

O firmie

Gips-Service to firma o dużej wiedzy i doświadczeniu, działająca na polskim rynku od grudnia 1995 roku. Siedziba firmy znajduje się w Zgierzu, a nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa łódzkiego. W duchu czasów jesteśmy zwolennikami energooszczędnego budownictwa, zajmujemy się również budownictwem pasywnym. W naszej działalności przywiązujemy dużą uwagę do ochrony środowiska oraz zasobów naturalnych. Posiadamy własne biuro i magazyny oraz zespół wykwalifikowanych pracowników. Zatrudniamy pracowników począwszy od przygotowania produkcji, poprzez nadzór nad prowadzonymi pracami, aż po pracowników bezpośrednio wykonujących prace.

Wykonujemy prace remontowe i budowlane nawet na najbardziej wymagających i skomplikowanych projektach. Korzystamy z bardzo nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych materiałów budowlanych, co pozwala nam ciągle poprawiać jakość oferowanych usług. Duże znaczenie dla nas ma nie tylko solidne i profesjonalne wykonanie realizacji zamówienia ale także dotrzymanie ustalonego terminu realizacji.

Zapraszamy do współpracy!

Firma budowlana Gips-Service jest gotowa na nawet najbardziej trudne wyzwania!

Firma budowlana Aleksandrów Łódzki

Świadczymy profesjonalne usługi budowlane na terenie Aleksandrowa Łódzkiego i okolic, w tym pobliskich miast takich jak: Zgierz, Ozorków, Łęczyca, Głowno, Stryków, Konstantynów Łódzki, Piątek, Kutno. Zapraszamy do kontaktu z nami.