Instalacje elektryczne Łódź

Gips-Service

Stale współpracujemy z wykwalifikowanymi elektrykami, którzy posiadają uprawnienia SEP – gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo wykonanej instalacji elektrycznej ale przede wszystkim wiedzę i kreatywność w projektowaniu i realizowaniu instalacji zarówno w obiektach przemysłowych oraz w domach jednorodzinnych. Poza wykonaniem instalacji elektrycznej oferujemy Państwu również realizację specjalistycznych pomiarów oraz sprawdzenia jakości instalacji np. przed podjęciem decyzji o przebudowie obiektu.

Instalacje elektryczne Łódź - pełna oferta

Zakres realizacji instalacji elektrycznych przez Gips-Service – wykonawstwo instalacji budowlanych elektrycznych:

0 +

lat doświadczenia

Instalacje elektryczne Łódź cennik

Każdy projekt instalacji elektrycznej realizowany jest przez naszą firmę indywidualnie i po zapoznaniu się z jego specyfiką oraz wymogami. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem telefonicznie lub za pomoca formularza kontaktowego:

Instalacje elektryczne woj. łódzkie - nasze pozostałe usługi

Jako firma ogólnobudowlana oferujemy kompleksowe prace budowlane zarówno z zakresu budowy od podstaw jak i kompleksowych rewitalizacji.

Instalacje elektryczne Łódź i okolice - współpraca

Podejmując współpracę z firmą Gips-Service mają Państwo gwarancję kompetentnej i rzetelnej obsługi inwestycji.

Jako priorytet naszych działań zawsze stawiamy dobre relacje z  Inwestorem.

Instalacje elektryczne - dlaczego Gips-Service?

Współpracując z nami Inwestor może mieć pewność, że usługi wykonane będą profesjonalnie i terminowo. W branży budowlanej jesteśmy obecni już od ponad 25 lat i ciągle rozwijamy oraz polepszamy jakość naszych usług.

Jakość

Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwala nam utrzymywać jakość naszych usług na wysokim poziomie.

Terminowość

Nasze bogate zaplecze pozwala nam na utrzymanie zakładanego tempa prac budowlanych.

Doświadczenie

W naszym zespole pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Gwarancja

Na wszystkie przez nas prowadzone prace dajemy gwarancję.

Odtwórz wideo

Instalacje elektryczne Łódź

Kompleksowo wykonujemy instalacje elektryczne zarówno w przypadku budynków nowych jak i rewitalizowanych. Swoją ofertę kierujemy do klientów w całym województwie łódzkim i w poniższych miastach takich jak: Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.