Instalacje sanitarne Łódź

Gips-Service

Instalacje sanitarne to jeden z etapów jakie wykonujemy podczas kompleksowej budowy lub przebudowy budynków. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę doświadczonych specjalistów co gwarantuje bezpieczeństwo wykonanej instalacji sanitarnej. Do każdej inwestycji przystępujemy wyposażeni w niezbędną wiedzę przy projektowaniu i realizowaniu instalacji w obiektach przemysłowych, biurowych, handlowych czy magazynowych. 

Instalacje sanitarne Łódź - pełna oferta

Szeroki zakres usług Gips Service to przede wszystkim komfort korzystania z usług tego samego wykonawcy.

Wśród naszych usług znajduje się montaż wszelkich instalacji sanitarnych – w tym:

0 +

lat doświadczenia

Instalacje sanitarne Łódź - Cennik

Wycenę instalacji sanitarnej wykonujemy po zapoznaniu się z projektem oraz specyfiką prac. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego:

Łódź instalacje sanitarne - nasze pozostałe usługi

Jako firma ogólnobudowlana oferujemy kompleksowe prace budowlane zarówno z zakresu budowy od podstaw jak i kompleksowych rewitalizacji.

Instalacje sanitarne Łódź i okolice - współpraca

Wykonanie kompleksowej instalacji sanitarnej to tylko jeden z etapów kompleksowych prac budowlanych, które oferujemy. Podejmując współpracę z firmą Gips-Service mają Państwo gwarancję kompetentnej i rzetelnej obsługi inwestycji. Jako priorytet naszych działań zawsze stawiamy dobre relacje z  Inwestorem.

Instalacje sanitarne - dlaczego Gips-Service?

Współpracując z nami Inwestor może mieć pewność, że usługi wykonane będą profesjonalnie i terminowo. W branży budowlanej jesteśmy obecni już od ponad 25 lat i stale rozwijamy zakres oraz jakość naszych usług.

Jakość

Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwala nam utrzymywać jakość naszych usług na wysokim poziomie.

Terminowość

Nasze bogate zaplecze pozwala nam na utrzymanie zakładanego tempa prac budowlanych.

Doświadczenie

W naszym zespole pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Gwarancja

Na wszystkie przez nas prowadzone prace dajemy gwarancję.

Odtwórz wideo

Instalacje sanitarne Łódź

Kompleksowo wykonujemy instalacje sanitarne zarówno w przypadku budynków nowych jak i rewitalizowanych. Swoją ofertę kierujemy do klientów w całym województwie łódzkim i w poniższych miastach takich jak: Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.

Sprawdź nasze pozostałe usługi