Prace budowlane Łódź, Zgierz

Gips-Service

Gips Service oferuje swoje doświadczenie do Państwa dyspozycji przede wszystkim w zakresie prac budowlanych. Na przestrzeni niemal dwudziestu lat zrealizowaliśmy pomyślnie wiele realizacji, które do dziś cieszą wyglądem i funkcjonalnością.

Prace budowlane Łódź - pełna oferta

Nasza codzienna praca to realizowanie projektów budowlanych z branży przemysłowej, administracyjnej oraz realizacje dla służb zdrowia.

W zakresie prac budowlanych oferujemy:

0 +

lat doświadczenia

Prace budowlane Łódź cennik

Prace budowlane wykonujemy po zapoznaniu się z projektem oraz  specyfiką prac. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego:

Prace budowlane woj. łódzkie - pełna oferta firmy

Oferujemy kompleksowe prace budowlane zarówno z zakresu budowy od podstaw jak i kompleksowych rewitalizacji.

Prace budowlane Łódź i okolice - współpraca

Wybór firmy Gips-Service jako wykonawcy prac budowlanych to gwarancja rzetelnej obsługi inwestycji. 

Prace budowlane - dlaczego Gips-Service?

Współpracując z nami Inwestor może mieć pewność, że usługi wykonane będą profesjonalnie i terminowo. W branży budowlanej jesteśmy obecni już od ponad 25 lat i ciągle rozwijamy oraz polepszamy jakość naszych usług.

Jakość

Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwala nam utrzymywać jakość naszych usług na wysokim poziomie.

Terminowość

Nasze bogate zaplecze pozwala nam na utrzymanie zakładanego tempa prac budowlanych.

Doświadczenie

W naszym zespole pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Gwarancja

Na wszystkie przez nas prowadzone prace dajemy gwarancję.

Odtwórz wideo

Prace budowlane Łódź

Od wielu lat wykonujemy i prowadzimy kompleksowe prace budowlane. Ofertę kierujemy do Inwestorów w całym województwie łódzkim i w poniższych miastach takich jak: Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.