Wynajem kontenerów Łódź

W ofercie firmy mamy wysokiej jakości, nowe oraz używane kontenery do wielu zastosowań. Z naszych usług korzystają firmy związane z budownictwem, handlem lub przemysłem oraz klienci indywidualni. Proponujemy wynajem oraz sprzedaż kontenerów biurowych, kontenerów socjalnych, kontenerów magazynowych oraz kontenerów sanitarnych w tym kontenery modułowe, które doskonale sprawdzą się na placu budowy.

Oferujemy kontenery dla potrzeb budownictwa, przemysłu i handlu, nowe i używane:

  • kontenery biurowe,
  • kontenery szatnie,
  • kontenery socjalne,
  • kontenery stróżówki,
  • kontenery magazynowe,
  • kontenery budowlane,
  • kontenery sanitarne.

Wynajem kontenerów Łódź - Gips Service

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie kontenerów, które wykorzystać można w handlu, przemyśle, budownictwie i sektorze publicznym. Znajdują one zastosowanie zarówno w przypadku inwestycji tymczasowych, jak i stałych. 

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji, dostępność oraz powiększenie i/lub przebudowę powierzchni w razie potrzeby.

Nasza firma oferuje także ciągłe wsparcie techniczne:

0 +

lat doświadczenia

Wynajem kontenerów Łódź - cennik

Naszą ofertę kierujemy do firm działających w różnych branżach, ze szczególnym uwzględnieniem firm budowlanych, które realizują inwestycje na terenie Polski i nie tylko. Zaopatrujemy  także kopalnie odkrywkowe i żwirownie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i oferujemy kontenery przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Koszt wynajmu kontenerów zależny jest od wielkości zamówienia, odległości, a także innych cech indywidualnych danego zlecenia. Żeby poznać wycenę oraz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu.

Wynajem kontenerów Łódź - galeria

Zapraszamy do współpracy

Dowiedz się więcej o wynajmie kontenerów. Poznaj warunki współpracy, ceny i dostępność. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Skontaktuj się z nami

Gips-Service