Generalny Wykonawca Łódź, Zgierz

Gips-Service

Gips-Service to firma działająca jako Generalny Wykonawca na terenie Łodzi oraz całego woj. łódzkiego. W naszej wieloletniej działalności na rynku usług remontowo budowlanych działaliśmy jako Generalny Wykonawca obiektów: przemysłowych, handlowo-usługowych, obiektów służby zdrowia, jednostek budżetowych oraz budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych.

W celu przygotowania oferty prosimy o kontakt:

Generalne wykonawstwo Łódź

Naszymi usługami obejmujemy Łódź, Zgierz oraz okoliczne miasta. Jako Generalny Wykonawca specjalizujemy się w projektowaniu, pracach koordynacyjnych, dostawach materiałów oraz wykonawstwie prac montażowych budowlano- instalacyjnych. Nadzorujemy indywidualnie każdy etap budowy oraz wykonawstwa robót zgodnie z projektem. Podejmujemy się projektów o różnym stopniu skomplikowania – zarówno budowy budynków od podstaw aż po klucz jak i zakrojonych na szeroką skalę remontów renowacji.

0 +

lat doświadczenia

Generalny Wykonawca budowy Łódź

Jako Generalny Wykonawca budowy w dużym stopniu odciążamy inwestora, jeśli chodzi o prowadzenie prac budowlanych. Firma Gips Service, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie prowadzi prace budowlane począwszy od projektu po harmonogram prac, zapewnienie materiałów, zorganizowanie transportu na budowę i logistyki na jej obrębie aż po finalną realizację inwestycji. 

Generalny Wykonawca budowy - dlaczego warto?

Pojęciem Generalny Wykonawca określamy najczęściej firmę lub przedsiębiorstwo, które zajmuje się całościową realizacją prac budowlanych zleconych przez Inwestora. Pracę zawsze rozpoczynamy od nakreślenia potrzeb Inwestora oraz dopasowania tych potrzeb do planowanych działań inwestycyjnych. Cały proces zawsze wpieramy profesjonalnym doradztwem naszych specjalistów. To też w największym stopniu odróżnia Generalnego Wykonawcę od firm, które konkretne prace wykonują jedynie w pewnym zakresie, a więc są podwykonawcami. Podwykonawcy wykonują jedynie część prac w trakcie trwania całego procesu, natomiast Generalny Wykonawca ma za zadanie realizację całej inwestycji od wstępnych rozmów z inwestorem aż po ostateczne prace wykończeniowe.

Na naszym koncie mamy do tej pory wiele zrealizowanych inwestycji jako Generalny Wykonawca. Działaliśmy już w tej roli zarówno realizując inwestycje budynków indywidualnych jak i obiektów przemysłowych i handlowych. Przez lata działalności na rynku zbudowaliśmy także własną bazę sprawdzonych podwykonawców, którzy posiadają odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie niezbędne do terminowego wykonywania kolejnych etapów inwestycji przy zachowaniu wysokiej jakości prac.

Do zadań Generalnego Wykonawcy należy także optymalizacja kosztów inwestycji. Obejmuje to takie zagadnienia jak negocjowanie cen materiałów, narzędzi oraz usług niezbędnych do prowadzenia prac. Dzięki temu, że posiadamy dużą bazę sprawdzonych, stałych dostawców możemy pozwolić sobie na wynegocjowanie korzystnych rabatów.

Wybór Generalnego Wykonawcy przynosi wiele korzyści w toku realizacji inwestycji. Jeden podmiot gospodarczy odpowiedzialny za przebieg całej inwestycji może kontrolować takie aspekty jak pilnowanie terminów wykonywanych prac, zgodność zastosowanych rozwiązań z obecnie obowiązującymi regulacjami prawnymi, czy kontrolowanie wydatków i zaplanowanego budżetu. Dzięki takiemu podejściu realizacja inwestycji przebiega sprawniej i już na początkowym etapie mamy świadomość poniesionych kosztów. Dla Inwestorów jest to bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż nie muszą poświęcać swojego czasu na organizowanie przebiegu inwestycji.

Jako firma Gips-Service działamy w branży budowlanej już od ponad 25 lat i z sukcesem realizujemy projekty jako Generalny Wykonawca, czego dowodem na to są zdobyte referencje oraz zadowolenia i satysfakcja naszych dotychczasowych klientów.

Gips-Service jako Generalny Wykonawca

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz kadry składającej się z wykwalifikowanych ekspertów z branży budowlanej – w tym architektów, inżynierów, konstruktorów i specjalistów z dziedziny instalacji elektrycznych oraz sanitarnych – jesteśmy w stanie zapewnić wysoką dbałość o jakość wykonywanej inwestycji oraz terminowość świadczonych usług.

Generalny Wykonawca Łódź - oferta

Jako Generalny Wykonawca oferujemy kompleksowe prace budowlane zarówno z zakresu budowy od podstaw jak i kompleksowych renowacji istniejących już obiektów.

Generalny Wykonawca Łódź - jak wygląda współpraca?

Nasza oferta to usługi takie jak: prace projektowe, uzyskanie prawomocnych decyzji pozwolenia na budowę, prowadzenie prac budowlano-instalacyjnych, dopuszczenie obiektu do użytkowania, przekazanie gotowego obiektu Inwestorowi. Przykładamy dużą wagę do ścisłego nadzoru każdego z etapów prac.

Projektowanie

W skład procesu projektowania włączamy stworzenie koncepcji, realizację bardzo szczegółowego projektu budowlano-wykonawczego, a także otrzymanie prawomocnej decyzji na budowę.

Realizacja procesu budowlanego

Realizacja procesu budowlanego: wykonanie robót budowlano-instalacyjnych w oparciu o wykonany projekt budowlano-instalacyjny z użyciem najlepszych materiałów. Przekazanie Inwestorowi dokumentacji powykonawczej wraz z niezbędnymi pomiarami, atestami, certyfikatami na wbudowane materiały i urządzenia.

Oddanie do użytkowania

Przeprowadzamy szczegółowy i dokładny proces odbioru budynku, zakończony przekazaniem inwestorowi prawomocnej decyzji na użytkowanie.

Gips-Service

O firmie

Firma Gips-Service to firma z wieloletnim doświadczeniem, prowadząca działalność na rynku budowlanym od grudnia 1995 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Zgierzu, a swoje realizacje wykonuje na terenie całego województwa łódzkiego. Ciągle rozwijamy swoje umiejętności i stosowane technologie budowlane, jesteśmy zwolennikami energooszczędnego budownictwa, zajmujemy się również budownictwem pasywnym. W naszej poświęcamy dużo uwagi także ochronie środowiska. Posiadamy własne zaplecze biurowo-magazynowe, oraz zespół wykwalifikowanych pracowników. Zatrudniamy pracowników zaczynając od przygotowania produkcji, poprzez nadzór nad prowadzonymi robotami, po pracowników bezpośrednio pracujących na budowach.

Specjalizujemy się w  pracach remontowo – budowlanych – nawet w tych najbardziej skomplikowanych i wymagających projektach. Staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami budowlanymi, używamy nowoczesnych technologii i  innowacyjnych rozwiązań. Stawiamy na nowoczesne materiały budowlane, co pozwala nam nieustannie polepszać jakość świadczonych usług. Ogromne znaczenie ma dla nas rzetelne i profesjonalne wykonanie realizacji, w założonym terminie.

Generalny Wykonawca Łódź

Jako Generalny Wykonawca firma Gips-Service świadczy profesjonalne usługi budowlane na terenie Łodzi i okolic, w tym pobliskich miast takich jak: Zgierz, Ozorków, Łęczyca, Głowno, Stryków, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Piątek, Kutno. Zapraszamy do kontaktu z nami.