Instalacje telekomunikacyjne Łódź

Gips-Service

W zakresie prac telekomunikacyjnych jesteśmy w stanie przygotować i zrealizować pełną infrastrukturę teleinformatyczną, która gwarantuje stałe podłączenie do sieci telefonicznej udostępniając szerokopasmowe łącze internetowe oraz telefoniczne.

Gwarantujemy rzetelność każdego kosztorysu wykonanego przez Gips Service.

Instalacje telekomunikacyjne Łódź​ - pełna oferta

Zakres instalacji telekomunikacyjnych:

0 +

lat doświadczenia

Instalacje telekomunikacyjne Łódź​, Zgierz

Po zakończeniu inwestycji zajmujemy się również całą procedurą odbiorów technicznych zrealizowanej inwestycji łącznie z uzyskaniem decyzji na użytkowanie dla danego obiektu. Podczas realizacji zadania zapewniamy wymagany prawem budowlanym nadzór kierownika budowy, obsługę geodezyjną a przy bardziej zaawansowanym stopniu skomplikowania budowy zapewniamy również nadzór kierowników robót branżowych.

Instalacje telekomunikacyjne Łódź​​ - Cennik

Wycenę wykonania instalacji telekomunikacyjnych sporządzamy po szczegółowym zapoznaniu się z projektem. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego:

Instalacje telekomunikacyjne woj. łódzkie - nasze pozostałe usługi

Jako firma ogólnobudowlana oferujemy kompleksowe prace budowlane zarówno z zakresu budowy od podstaw, jak i kompleksowych rewitalizacji.

Instalacje telekomunikacyjne Łódź​ i okolice - współpraca

Podejmując współpracę z firmą Gips-Service mają Państwo gwarancję kompetentnej i rzetelnej obsługi inwestycji. Jako priorytet naszych działań zawsze stawiamy dobre relacje z  Inwestorem.

Instalacje telekomunikacyjne - dlaczego Gips-Service?

Współpracując z nami Inwestor może mieć pewność, że usługi wykonane będą profesjonalnie i terminowo. W branży budowlanej jesteśmy obecni już od ponad 25 lat i ciągle rozwijamy oraz polepszamy jakość naszych usług.

Jakość

Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwala nam utrzymywać jakość naszych usług na wysokim poziomie.

Terminowość

Nasze bogate zaplecze pozwala nam na utrzymanie zakładanego tempa prac budowlanych.

Doświadczenie

W naszym zespole pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Gwarancja

Na wszystkie przez nas prowadzone prace dajemy gwarancję.

Odtwórz wideo

Instalacje telekomunikacyjne Łódź

Od wielu lat wykonujemy i prowadzimy kompleksowe prace budowlane. Ofertę kierujemy do Inwestorów w całym województwie łódzkim i w poniższych miastach takich jak: Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Lututów, Błaszki, Szadek, Piątek.