Firma budowlana Zgierz

Gips-Service

Gips-Service to firma remontowo-budowlana, działająca na terenie Zgierza oraz całego woj. łódzkiego. To co nas wyróżnia to wieloletnie doświadczenie w usługach remontowo-budowlanych, które świadczymy dla przemysłu, obiektów handlowo-usługowych, obiektów służby zdrowia, budżetowych jednostek oraz jednorodzinnych i wielorodzinnych zabudowań. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Firma budowlana Zgierz

Oferujmy swoje usługi w Zgierzu i okolicznych miastach. Nasza siedziba znajduje się w Zgierzu. Doskonalimy się w aranżacji,  projektowaniu, pracach koordynacyjnych, dostawach materiałów, inwestorstwie zastępczym, wykonawstwie prac remontowo – budowlano – instalacyjnych oraz w głównym wykonawstwie. Nasze usługi są skierowane również do obiektów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Obejmują remonty mieszkań, a także domów.

0 +

lat doświadczenia

Firma budowlana Zgierz - Oferta

Chętnie podejmujemy współpracę w zakresie świadczenia kompleksowych usług remontowo-projektowo-budowlano-instalacyjnych.  Nasza oferta dedykowana jest do klientów biznesowych.

Dlaczego Gips-Service?

Gips- Service to wieloletnia praktyka, poparta wiedzą, która pozwala świadczyć usługi na  najwyższym poziomie, tak aby spełnić oczekiwania każdego klienta i inwestora. Posiadamy wiele referencji i certyfikatów które są dowodem na naszego pełnego profesjonalizm. Naszą misją jest kompleksowa i rzeczowa obsługa, wysoka jakość usług oraz terminowość prac budowlano-remontowych. Zadowolenie klientów to najlepsza nagroda, jaką możemy dostać po wykonaniu naszych usług, która motywuje nas do dalszego działania i polepszania jakości prac.

Profesjonalny sprzęt

Do naszych prac remontowo-budowlanych wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz bardzo rzadko spotykane maszyny, w tym również ładowarka obrotowo-teleskopowa.

Wysoka jakość usług

Każde zlecenie, a zwłaszcza to najbardziej wymagające to dla nas wyzwanie, którego chętnie się podejmiemy.

Gwarancja

Każda zrealizowana przez nas inwestycja objęta jest gwarancją na wykonane prace, oraz urządzenia i materiały które zostały wbudowane.

Terminowość

Dbamy o to by wszystkie wykonywane przez nas prace były realizowane terminowo, bez opóźnień.

Odtwórz wideo

Firma remontowo-budowlana Łódź

Bezpieczeństwo

Współpracując z firmą Gips-Service na terenie Zgierza mają Państwo pewność obsługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Ważna jest dla nas dobrze układająca się relacja z każdym inwestorem.

Jak wygląda współpraca?

Nasza oferta to usługi remontowo-budowlane takie jak: prace projektowe, uzyskanie prawomocnych decyzji pozwolenia na budowę, wykonawstwa prac budowlano-instalacyjnych, dopuszczenie obiektu do użytkowania, przekazanie gotowego obiektu Inwestorowi. Przykładamy dużą wagę do ścisłego nadzoru każdego z etapów prac.

Projektowanie

W skład procesu projektowania włączamy stworzenie koncepcji, realizację bardzo szczegółowego projektu budowlano-wykonawczego, a także otrzymanie prawomocnej decyzji na budowę.

Realizacja procesu budowlanego

Realizacja procesu budowlanego: wykonanie robót budowlano-instalacyjnych w oparciu o wykonany projekt budowlano-instalacyjny z użyciem najlepszych materiałów. Przekazanie Inwestorowi dokumentacji powykonawczej wraz z niezbędnymi pomiarami, atestami, certyfikatami na wbudowane materiały i urządzenia.

Oddanie do użytkowania

Przeprowadzamy kompleksowy proces odbioru budynku, zakończony przekazaniem inwestorowi prawomocnej decyzji na użytkowanie. Dopuszczamy nowo powstałą budowlę do użytkowania.

Gips-Service

O firmie

Firma Gips-Service to firma z bogatym doświadczeniem, działająca na rynku polskim od grudnia 1995 roku. Siedziba firma znajduje się w Zgierzu, a swoje usługi oferuje na terenie całego województwa łódzkiego. Idąc z duchem czasu, jesteśmy zwolennikami energooszczędnego budownictwa, zajmujemy się również budownictwem pasywnym. W naszej działalności dużą uwagę skupiamy na ochronie środowiska, a także ochronie naturalnych zasobów ludzkich. Posiadamy własne zaplecze biurowo-magazynowe, oraz zespół wykwalifikowanych pracowników. Zatrudniamy pracowników zaczynając od przygotowania produkcji, poprzez nadzór nad prowadzonymi robotami, po pracowników bezpośrednio pracujących na budowach.

Realizujemy prace remontowo – budowlane nawet tych  najbardziej wymagających i skomplikowanych projektów. Używamy bardzo nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań, oraz nowoczesnych materiałów budowlanych, co pozwala nam nieustannie polepszać jakość świadczonych usług. Ogromne znaczenie ma dla nas rzetelne i profesjonalne wykonanie realizacji, w założonym terminie.

Zapraszamy do współpracy!

Firma budowlana Gips-Service podejmie się każdego trudnego wyzwania!

Firma budowlana Zgierz

Świadczymy profesjonalne usługi budowlane na terenie Zgierza i okolic, w tym pobliskich miast takich jak: Ozorków, Łęczyca, Głowno, Stryków, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Piątek, Kutno. Zapraszamy do kontaktu z nami.