Terminowość

Zlecenia realizujemy rzetelnie i w terminie, nie powodujemy zbędnych przeciągań.

Wysoka jakość usług

Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych realizacji. Lubimy wyzwania i nie idziemy na łatwiznę.

Profesjonalny sprzęt

Inwestujemy w rozwój firmy i posiadamy wiele maszyn, których nie mają inne firmy, jak np. ładowarka obrotowo-teleskopowa.

Poznaj Gips-Service

Początkowym założeniem i jedynym profilem działalności naszej firmy, zresztą jak wskazuje sama nazwa, były roboty związane z technologią suchej zabudowy wnętrz. W pierwszym etapie naszej działalności było to działalnością wystarczającą, ale rynek szybko zweryfikował nasze umiejętności, potencjał oraz możliwości i poniekąd zmusił nas, jak i sami Klienci, do rozszerzenia naszej działalności o pozostałe gałęzie budownictwa.

Ponad 25 lat na rynku

Swoją ugruntowaną pozycję na rynku usług remontowo-budowlanych zdobyliśmy dzięki wytrwałości, mozolnej pracy i nieustającej chęci dążenia do celu. Latami zdobywaliśmy doświadczenie na różnego rodzaju budowach począwszy od budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego, usługowo-handlowego, przemysłowego, jednostkach budżetowych aż po obiekty służby zdrowia i szpitale. Trzeba tutaj jednocześnie nadmienić, iż wykonywane prace w obiektach szpitalnych należą do najbardziej skomplikowanych obiektów na świecie pod względem wbudowywanych instalacji i są najbardziej zaawansowane technologicznie pod względem zastosowanych tam technologii i rozwiązań materiałowych.

Jednocześnie preferujemy budownictwo energooszczędne, a w najlepszym wykonaniu energooszczędności również jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami budownictwa pasywnego, biorąc pod uwagę w każdym aspekcie naszej działalności ochronę środowiska oraz ochronę naturalnych zasobów dla ludzkości.

Obecnie dysponujemy własnym zapleczem biurowo-magazynowo-sprzętowym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą począwszy od pracowników i przygotowania produkcji, poprzez nadzór nad prowadzonymi robotami, po pracowników bezpośrednio pracujących na budowach. Wykonujemy prace remontowo-budowlane według najbardziej skomplikowanych projektów. Mając na względzie niesamowity postęp technologiczny w wykonawstwie prac remontowo-budowlanych jak i rozwój technologiczny w produkcji samych materiałów budowlanych śmiemy twierdzić, iż w obecnych czasach w budownictwie nie ma rzeczy niemożliwych. Tak więc naszym najważniejszym celem jest usatysfakcjonowanie Klientów, dlatego stawiamy na niezawodność i zdyscyplinowanie, zapewniamy kompleksową obsługę i profesjonalne wykonanie.

Zapraszamy Państwa do współpracy i oczekujemy, by była ona obopólnie korzystna.

Zapraszamy do współpracy

Firma budowlana Gips-Service chętnie podejmuje skomplikowane wyzwania!

Skontaktuj się z nami

Gips-Service